لطفا شکیبا باشید...
لطفا تا آپلود شدن ویدیو شکیبا باشید...

راهنما

شرکت کننده

شرکت‌کننده‌ی عزیز؛ اگه می‌خواهید شانس برنده‌شدن خود در بدرخش را بالا ببرید لازم است که در کنار استعداد و هنر، یک کمپین خوب و فعال داشته باشید ...
پس از عضویت و ثبت درخواست شرکت‌کننده و تایید مدیریت، ابزارها و گزینه‌های مربوط به شرکت‌کننده در حساب کاربری شما فعال می‌شود. بدرخش برای هر شرکت‌کننده‌ی تایید شده یک «کمپین» تعریف می‌کند. در حقیقت، کلیه‌ی ابزار و امکاناتی که شما به عنوان یک شرکت‌کننده نیاز دارید تا از طریق آن بتوانید حساب کاربریتان را مدیریت کنید و با مخاطبان و رای‌دهنده‌ها در طول دوره‌ی مسابقه در ارتباط باشید؛ با عنوان کمپین در اختیار شما قرار می‌گیرد. از طریق پنل‌های در نظر گرفته‌شده در کمپین می‌توانید:
- اطلاعات حساب کاربری خود را ویرایش کنید و تصویر کاور و پروفایلتان را تغییر دهید (فراموش نکنید که شما به عنوان یک هنرمند در این مسابقه شرکت‌کرده‌اید؛ یک حساب کاربری با اطلاعات کامل و عکس واضح، مناسب و با کیفیت می‌تواند تاثیر زیادی بر ذهن مخاطب رای‌دهنده جهت همراه‌شدن با شما داشته باشد)
- کامنت‌ها و نظرات را بخوانید و به آن‌ها پاسخ دهید (هرچند استعداد لازمه‌ی موفق شدن است؛ باید در‌نظر داشته باشید ارتباط با مخاطب برای هنرمند، امری ضروری در این مسیر است)
- ویدیوهایتان را آپلود کنید، ویدیوهای جدید اضافه کنید (هر شرکت‌کننده امکان آپلود ۵ ویدیو را دارد. ویدیو‌ها باید قبل از شروع هر دوره‌ی مسابقه آپلود شوند و اگر ویدیویی بعد از آغاز دوره، آپلود شود؛ در لیست انتظار قرار خواهد گرفت)
- گزارش‌ها و آمار مربوط به بازدیدها را بررسی کنید و از قسمت «ارسال تیکت» با مدیریت سایت در ارتباط باشید (ثبت درخواست‌هایی مانند حذف یا ارسال ویدیو، متن و ... برای مدیریت سایت از این طریق انجام می‌شود)

در‌نظر داشته باشید؛ حفظ ارتباط با مخاطب از طریق کمپین، شانس برنده‌شدن شما را افزایش می‌دهد.

شرکت کننده

جهت شرکت در مسابقه لازم است پس از مرحله‌ی عضویت در سایت از طریق دکمه «ورود/عضویت»، اطلاعات تکمیلی را از طریق دکمه‌ی «می‌خواهم شرکت‌کننده شوم» ثبت نمایید.
بدين‌ترتیب علاوه‌بر دسترسی‌های معمول رای‌دهندگان، امکان:
-بارگذاری ویدیو
-بررسی بازخورد ویدیوهای بارگذاری شده
- پاسخگویی به نظرات رای‌دهندگان
را خواهید داشت.
برای هر شرکت‌کننده امکان بارگذاری پنج ویدیو طبق استاندارد‌های ارسال ویدیو وجود دارد؛ شرکت‌کننده می‌تواند یکی از ویدیوهای بارگذاری شده در پروفایل خود را به‌عنوان ویدیوی شرکت در مسابقه انتخاب کند.

شرکت کننده

ویدیو دارای کیفیت مناسب صدا و تصویر باشد.
زمان ویدیو حداقل یک دقیقه و حداکثر دو دقیقه باشد.
-جمله «این ویدیو برای شرکت در مسابقه بدرخش است» در ابتدا یا انتهای ویدیو بیان شود.
رعایت موازین اخلاقی و شرعی و پوشش مناسب مطابق با عرف جامعه در ویدیو ضروری است.
حجم ویدیو کمتر از 20 مگابایت باشد.
تصاویر به صورت افقی باشد.
دوربین به صورت ثابت در فاصله یک تا یک و نیم متری قرار گیرد.
ویدیو بدون لرزش باشد.
نور مناسب در حدی که چهره‌ی خواننده مشخص باشد.
در صورت وجود ساز، کاملا مشخص باشد.
کلیه سبک‌های موسیقی مورد تایید است.

شرکت کننده

بازدیدکنندگان سایت بدرخش به دو دسته تقسیم می‌شوند:
رای دهنده و شرکت کننده
شرکت‌کننده: فردی است که پس از ایجاد و تکمیل پروفایل خود از طریق دکمه‌ی عضویت در سایت علاوه بر دسترسی‌های معمول رای‌دهندگان امکان:
- بارگذاری ویدیو
- بررسی بازخورد ویدیوهای بارگذاری شده
- پاسخگویی به نظرات رای‌دهندگان
را خواهد داشت.
برای هر شرکت‌کننده امکان بارگذاری پنج ویدیو طبق استاندارد‌های ارسال ویدیو وجود دارد؛ شرکت کننده می‌تواند یکی از ویدیوهای بارگذاری شده در پروفایل خود را به‌عنوان ویدیوی شرکت در مسابقه انتخاب کند.